PERDE İMALATI HİZMETLERİ

Seğmen Perde olarak siz değerli müşterilerimizin isteklerine bağlı kalarak firma katologlarımızdan ya da özel tasarımlar içeren perde ihtiyaçlarınızı profosyonel ekibimiz tarafından ölçülendirme, tasarım, imalat ve montaj hizmetleri sunmaktayız.


PERDE MONTAJI HİZMETLERİ

Seğmen Perde olarak satın aldığınız ya da taşınma sonucu montaj gerektiren her türlü perde sistemlerini, tecrübeli teknik ekiplerimiz ile hızlı bir şekilde monte ederek, kullanıma hazır halde teslim etmekteyiz.


PERDE TAMIRI

Seğmen Perde olarak profesyonel ekibimiz tarafından yapacağımız tespitler doğrultusunda siz değerli müsterilerimizin tamiri ve bakımı gerekli görülen her türlü perde sistemlerinin tamiri ve bakımını yapmaktayız.


KORNİŞ TAKMA HİZMETİ

Seğmen Perde olarak profesyonel ekibimiz tarafından uygun bir şekilde sağlam ve kaliteli kornişlerin yerleştirilmesi ve monte işlemleri yapılır. Mersin korniş takma hizmetimiz sayesinde perdelerinizi güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.


PERDE YIKAMA

Seğmen Perde olarak özel organik deterjanlarımız ve özel eğitimli yıkama ekibimiz sayesinde perdelerinizi alıyor yıkayıp kurulayıp ütüledikten sonra ilk günkü özenle size teslim ediyoruz. Perdelerinizi teslim aldığınız anda kullanmaya başlayabilir ve kalan zamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Seğmen Perde ile Mersin'de perde yıkama hizmetinde kaliteyi sizlere sunuyoruz.


ÖLÇÜ HİZMETİ

Mağazamıza gelmeksizin, telefon ile arayarak ölçüye davet edildiği takdirde 30 YTL ölçü ve tespit ücreti talep ediyoruz. Siparişin onayı halinde bu tutar toplam tutardan düşülerek iade ediliyor. Mağazamıza gelen müşterilerimizden ölçü, fiyatlandırma ve danışmanlık hizmeti dahil hiçbir koşulda ücret talep edilmez. Bu hizmetlerin tamamı Mersin sınırları içerisinde ücretsizdir. Mersin dışı taleplerde gidilecek mesafeye göre ücret alınmaktadır.