2003 yılında kurulan SEĞMEN PERDE, sürekli yükselen grafiğiyle, Mersin'de daima ilklere imza atan bir marka durumuna gelmiştir.

Modern teknoloji, bilgi birikimi ve 15 yıllık tecrübesiyle, SEĞMEN PERDE Mersin'de Perde Sektöründe İlk önceliklerden biridir.Yükselen trafiğini devam ettirmektedir.

SEĞMEN PERDE 15 yıllık birikimini, yepyeni anlayışlar ve yenilikçi ürünlerle, Mersin'de olduğu gibi diğer illerde de ürün çeşitliliği, güleryüzlü hizmet ve kaliteli ürünleriyle hizmet vermeye devam edecektir.İLKELERİMİZ

Müşterimize;
• Yüksek kalitede ürünler sunmak.
• İstekleri doğrultusunda danışmanlık ve doğru ürünler sunmak.
• Mekanlarında estetik, ekonomik ve ergonomik ürünlerimiz ile konfor ve rahatlık sağlamak.
• Akıllı gölgeleme sistemleri ile enerji tasarrufu sağlatmak.

VİZYONUMUZ

Mersin ve Civarı şehirlerde; farklı çizgi ve desenlerle, evlerini ve diğer mekanları modayla buluşturmak isteyenlere, perde sektöründe daimi olarak beklenti üstü kaliteyle en iyi hizmeti vermektir.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetine önem veren, her daim sektördeki son teknolojiyi kullanarak üretimde kaliteli hizmeti ilke edinmiş, toplum ve çevre hassasiyetine karşı duyarlı, aynı zamanda çalışanlarını ve yatırımcılarını ileriye dönük karlılıkta pay sahibi olarak gören, alanında her zaman en üstte olup bu liderliğini sürdürmektir.